KONST / Litografier / Färglitografi 14556063
nr 1455 6063
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
"Regnbågen". Signerad, numrerad 43/125, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 50x43, yttermått inklusive ram: 71x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:34:17
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson